Co dalej z akcją poparcia dla " pływaków" ze Stadionu Narodowego

Nie kwestionowa(łem)liśmy naruszenia przepisów, ale symbolicznie poręczy(łem)liśmy za nich. Szkodliwość czynu - znikoma, nikogo nie atakowali, nie ubliżali, nie rzucali rac, petard; nie stwarzali żadnych problemów z identyfikacją, nie mieli założonych kominiarek. I co istotne okazali skruchę. Sąd zapewne wszystkie te okoliczności wziął pod uwagę.

Zapowiadałem, że dołożę się do ewentualnie zasądzonej kary grzywny. Podobne oświadczenie zgłaszały i inne osoby. Bezpośrednio - nie byłoby to możliwe. Miałem inny pomysł.

Kary grzywny sąd jednak nie orzekł. Ale w symbolicznym poparciu możemy wykupić "symboliczne bilety". Proponuję, by ci co wstawiali się, popierali "pływaków" zamanifestowali to wpłacając choćby symboliczną złotówkę na konto Fundacji Matio - Fundacji Pomocy Rodzinom i Chorym Na Mukowiscydozę. Szczytny cel.

Na rzecz tej fundacji - mającej siedzibę w Krakowie - zbiera pieniądze Zofia Klepacka wystawiając zdobyty w Londynie medal olimpijski. Proponuję dobrowolną akcję, dobrowolne wpłaty. To symboliczne wykupienie biletów za "występ pływaków" na Stadionie Narodowym. Numer konta Fundacji 86 1600 1013 0002 0011 6035 0001 z dopiskiem "od pływaków"

Informacje o o fundacji można znaleźć tutaj - http://www.mukowiscydoza.pl
Trwa ładowanie komentarzy...